O nas

o nas

Hej, mam na imię Magda. Odkąd pamiętam lubiłam coś tworzyć, różne prace manualne nie były mi straszne. Długo szukałam odpowiedniej techniki aż spróbowałam szycia. Jak wiele podobnych historii zaczęłam szyć ubrania dziecięce niedługo po urodzeniu córki. Moją pierwszą maszynę otrzymałam w spadku po Babci mojego męża. Spodobało mi się i to bardzo, jak się nad tym teraz zastanawiam to chyba zawsze miałam to gdzieś z tyłu głowy.

Mamelki Elemelki nie powstały by pewnie gdyby nie mój zdeterminowany mąż Jakub. Tak naprawdę nie miałam tego w planach, to On nieustannie motywował mnie do działania. Dzięki jego pasji do motoryzacji poznałam właścicieli małej lokalnej szwalni, która produkuje ubrania dziecięce od 30 lat. Myślę, że nie każdy zatrzymuje się przy garażu należącym do nieznanej nam osoby, zwabiony delikatnie wystającym samochodem zabytkowym. Panowie od razu złapali wspólny język. I jak tutaj nie wykorzystać takiego zrządzenia losu. Od tego spotkania do powstania pierwszej kolekcji nie minął nawet rok. Gdyby nie fachowe wsparcie i doping na pewno trwało by to dłużej.

I tak przez różne koncepcje, rozmyślania i rozmowy powstały Mamelki. Chciałam stworzyć markę, która nie boi się wyzwań, czerpie z tradycji, tworzy modę dla dzieci na lata - jak kiedyś, z niebanalnymi połączeniami, dbająca o środowisko, z dopracowanymi detalami a przy tym wygodna w noszeniu.

Na wzmiankę tutaj zasługuje Oliwia - niezwykle zdolna Pani Projektant, która była i jest naszym albo bardziej moim nieocenionym wsparciem i pilnowała abym nie zgubiła się w gąszczu różnych pomysłów. To Oliwia jest autorką naszego logo.

Nie sposób wymienić tutaj wszystkich, którzy nam kibicowali i nadal to robią: moja siostra Marta, Michał, Paweł, Ola, Gosia, Ania, nasi rodzicie i wielu innych.

Mam nadzieję, że Wasze pociechy będą tak samo uwielbiały nosić Mamelkowe ubranka tak jak nasza córka Marysia.

© Mamelki Elemelki 2023

Ta strona używa ciasteczek. Dalsze korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację na ich przetwarzanie Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ