Nasza misja

nasza misja

Mamelki Elemelki to odpowiedzialny twórca ubranek dziecięcych, który świadomie wybiera wyboista ścieżkę rozwoju. Jedyną słuszna drogą jest zrównoważony rozwój. Jeśli już produkować to w zgodzie z natura bez chodzenia na skróty - Ekologia to nie moda tylko konieczność.

Wartości

Wysoka jakość, trwałość, lokalność, autentyczność, tradycja, zrównoważony rozwój, odpowiedzialność, ochrona środowiska, unikalność, przejrzystość, harmonia, wygoda to są wartości którymi kierujemy się podczas procesu projektowania, produkcji oraz dystrybucji naszych ubranek.

Misja

Chcemy tworzyć ponadczasowe ubrania, wysokiej jakości z dbałością o detale oraz środowisko. Ubrania na lata dla kilku pokoleń.

Wizja

Wybieramy wysokiej jakości tkaniny certyfikowane aby dbać o środowisko dla przyszłych pokoleń. Nasze kroki są przemyślane. To jest moda długoterminowa o ponadczasowych wzorach. Wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół. Produkowana w niewielkiej skali, lokalnie, w rodzinnej szwalni z 30 letnim doświadczeniem. Harmonijnie dobrane elementy tworzą niepowtarzalną kolekcje wygodnych ubrań.

Dlaczego?

Mając specyficzny gust często nie było łatwo znaleźć ubranka spełniające nasze oczekiwania. Ku naszemu rozczarowaniu nadal wiele cenionych polskich marek produkuje za granicą, nie zważając również na ochronę środowiska. Nie chcemy tak, pragniemy aby Polska znów stała się godnym producentem odzieży ale tym razem odpowiedzialnym za środowiska i pracownika. Chcemy aby nasz klient był świadomy produktu jaki oferujemy. A staramy się z całego serca.

© Mamelki Elemelki 2023

Ta strona używa ciasteczek. Dalsze korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację na ich przetwarzanie Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ